O mieście

Ważne adresy i telefony


Na tej podstronie znajdziesz spis numerów alarmowych, a także listę kontaktów do innych instytucji w naszym mieście.
Urząd Miasta


Wszystkie ważne informacje na temat sposobu załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Piekarach Śląskie. Wraz z zestawem wskazówek będziesz mógł pobrać i wydrukować wymagane wnioski.Rozkłady jazdy, taxi


Zawsze aktualne rozkłady jazdy tramwajów i autobusów, których trasy przebiegają przez Piekary Śląskie. Oprócz tego wykaz firm taxi działających w naszym mieście.Gazetki marketów


Z tej sekcji pobierzesz aktualne gazetki marketów z Piekar Śląskich. Sprawdzisz również, gdzie się znajdują i jak do nich dojechać.
Parafie, msze święte


Kompleksowa informacja na temat Kościołów i Parafii z Piekar Śląskich oraz godzin odbywających się w nich mszy świętych.
Galeria zdjęć i filmów


Dział w całości poświęcony zdjęciom i filmom z Piekar Śląskich. Obejrzysz tu nasze fotoreportaże oraz zdjęcia przesłane przez innych użytkowników!
Historia miasta


Kiedy powstały Piekary Śląskie? Jak kształtowała się historia poszczególnych dzielnic? Zapraszamy do zapoznania się z dziejami naszego miasta.
Miasta Partnerskie


Czy wiesz jakie są miasta partnerskie Piekar Śląskich? Na tej podstronie prezentujemy szczegółowe opisy i zdjęcia miast współpracujących z Piekarami Śląskimi.