Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Akcja Znicz 2012

  • Dodano: 2012-10-26 11:00

Jak co roku, w uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny w mieście wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu.

Obowiązywać będą od 31. października (od godz. 6:00) do 2. listopada (do godz. 20:00) w przypadku ulic Bednorza Kalwaryjskie oraz 1. listopada (od godz. 6:00 do 20:00) w przypadku ulicy Miarki.

Na ul. Bednorza od skrzyżowania z ul. Wentylacyjną do ul. Frenzla (prawa strona) zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju.

Na ul. Miarki od drogi 911 do parkingu przy garażach zostanie utrzymany ruch dwukierunkowy, natomiast od strony ul. Bytomskiej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Po lewej stronie ul. Miarki w kierunku drogi 911 ustawiona zostanie na wysokości posesji nr 23 półbarierka ze znakiem droga jednokierunkowa. Na wysokości parkingu, od strony drogi 911, umieszczony zostanie znak pionowy zakaz wjazdu, powtórzony na barierce, zaś w kierunku drogi 911 zostanie umieszczony znak droga dwukierunkowa.

Celem zapewnienia możliwości wyjazdu służbom ratowniczym z bazy przy ul. Miarki 14, przed bramą zostaną ustawione barierki i oznakowane taśmą. PSP będzie monitorowało wyjazd, aby nie doszło do jego zablokowania.

Na ul. Kalwaryjskiej wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy, od ul. Gen. Ziętka do ul. Bytomskiej. Na ul. Bytomskiej zostaną umieszczone odpowiednie znaki drogowe.

Autobus linii 73 w dniu 1. listopada będzie kursował, zamiast ul. Miarki, ul. Pod Lipami do ul. Bytomskiej.

Policja i Straż Miejska zapewni patrole piesze, zmotoryzowane, a w razie potrzeby zapewni także kierowanie ruchem drogowym na skrzyżowaniach przez funkcjonariuszy Policji.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Leon

    Od kiedy 73 jeździ ulicą Miarki ?

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.