Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Certyfikat Jakości dla piekarskiej biblioteki!

  • Dodano: 2012-02-10 10:45

Z radością informujemy, że Piekarska Biblioteka pozytywnie przeszła proces weryfikacji i otrzymała Certyfikat Jakości przyznany przez Komisję Certyfikacyjną działającą w Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej C.A.L. z siedzibą w Warszawie.

Uroczyste wręczenie Certyfikatu odbędzie się na najbliższej sesji Rady Miasta Piekary Śląskie w dniu 23 lutego br. o godzinie 11:00 w Domu Kultury w Kozłowej Górze. Liczymy na Waszą obecność w tym wyjątkowym momencie! Jesteśmy drugą biblioteką w Polsce, która otrzymała to wyróżnienie!

Instytucja pracująca metodą CAL służy budowaniu dobra publicznego i zaufania społecznego. Opierając się na zasadach tolerancji, poszanowania praw człowieka, solidarności społecznej inicjuje działania służące aktywizacji, edukacji i rozwojowi środowiska lokalnego. Odpowiada na rozpoznane potrzeby społeczności lokalnej, angażuje mieszkańców w proces ich rozwiązywania w myśl zasady "Pomóżmy ludziom, aby pomogli sobie sami". Tworzy płaszczyznę porozumienia i współpracy, dąży do kształtowania społeczeństwa obywatelskiego.

Odznaczenie jest przyznawane na okres 5-ciu lat, po tym okresie Biblioteka może ubiegać się o ponowną certyfikację.

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.