Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Dr Bogdan Koczy najlepszym menadżerem rynku zdrowia

  • Dodano: 2011-11-03 08:00, aktualizacja: 2011-11-03 11:06

Dr n. med. Bogdan Koczy, Dyrektor Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. J. Daaba w Piekarach Śląskich został laureatem "Portretów Polskiej Medycyny" w kategorii Menedżer Rynku Zdrowia (placówki publiczne).

 

Już po raz szósty Grupa PTWP SA, wydawca m.in. magazynu "Rynek Zdrowia", uhonorowała osoby i instytucje, które w mijającym roku odniosły znaczące sukcesy w sferach zarządzania placówkami medycznymi, terapii i kreowania polityki zdrowotnej państwa.

 

Nagrody "Portrety Polskiej Medycyny" od sześciu lat przyznawane są w pięciu kategoriach:
 

  • Menedżer Rynku Zdrowia (placówki publiczne)
  • Menedżer Rynku Zdrowia (placówki niepubliczne)
  • Lekarz Rynku Zdrowia
  • Wydarzenie Rynku Zdrowia
  • Lider Rynku Zdrowia (laur główny)

 

Dr n. med. Bogdan Koczy, Dyrektor Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. J. Daaba w Piekarach Śląskich otrzymał tytuł Menedżera Rynku Zdrowia w kategorii placówki publiczne.

Uzasadnienie:

"Doktor Bogdan Koczy - znakomity chirurg, traumatolog i ortopeda, od 36 lat związany zawodowo z popularną piekarską "urazówką". Jego zdolności menedżerskie i organizacyjne przyczyniły się do tego, że od 2003 roku Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich praktycznie nie schodzi z podium prestiżowych rankingów szpitali w Polsce, aż 8-krotnie zwyciężając - między innymi - w kategorii szpitali monospecjalistycznych. Tę bardzo wysoką pozycję placówki na rynku medycznym potwierdzają liczne certyfikaty, w tym Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Ministra Zdrowia. Szpital kierowany przez Doktora Bogdana Koczego inwestuje w rozwój, unowocześnienie i modernizację posiadanej infrastruktury".

 

Wyróżnienia "Portrety Polskiej Medycyny" zostały wręczone podczas VII Forum Rynku Zdrowia, dwudniowej konferencji poświęconej systemowi opieki zdrowotnej w Polsce.

 

Organizatorem Forum Rynku Zdrowia jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. magazynu Rynek Zdrowia oraz portali rynekzdrowia.pl i rynekaptek.pl.

 

Panu dyrektorowi Bogdanowi Koczemu serdecznie gratulujemy!

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.