Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

EkoPark w nowej odsłonie

  • Dodano: 2016-09-15 14:00, aktualizacja: 2017-11-29 14:30
Budynek, w którym mieści się Park Przemysłowo-Technologiczny EkoParku zyskał nowe oblicze – właśnie zakończył się jego ocieplanie. – Zniknęły rusztowania, a efekty można już podziwiać – zachwalają władze spółki.
 
 
 - Strona wizualna to tylko jeden element, ten który można dostrzec na pierwszy rzut oka. Znacznie ważniejszy jest jednak efekt ekologiczny. Oba aspekty udało nam się połączyć, z korzyścią dla spółki oraz najemców – podkreśla Karolina Wadowska, prezes EkoParku w Piekarach Śląskich.
 
 
Przypomnijmy, że EkoPark otrzymał na termomodernizację dofinansowanie w formie pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Wartość pożyczki to 72 procent kosztów termomodernizacji. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 313 tys. złotych.
 
 
Po zakończeniu robót budynek Inkubatora Przedsiębiorczości spełnia wszystkie wymagania, jakie stawiane są przed nowoczesnymi biurowcami. Z Inkubatora na preferencyjnych warunkach korzystają firmy oraz stowarzyszenia działające na rzecz lokalnej społeczności. Oferta wynajmu pomieszczeń biurowych zaczyna się już od 8 złotych za metr kwadratowy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.