Wiadomości z Piekar Śląskich

Kod władzy

  • Dodano: 2012-02-22 11:00
Termin imprezyData: 01-03-2012
Godzina rozpoczęciaGodzina: 1700
MiejsceMiejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich
BiletyBilety: Wstęp wolny


Zapraszamy na spotkanie autorskie promujące powieść "Kod Władzy" autorstwa Victora Orwellsky'ego (wydarzenie literackie ostatnich miesięcy). Spotkanie prowadzone będzie przez agencję promocyjną "Kręci się! events" z udziałem asystentki pisarza.

Spotkanie ma unikatową formę połączenia wywiadu dziennikarskiego z multimedialnymi prezentacjami. Atrakcją dodatkową jest odtwarzanie fragmentów książki czytanej przez Dyrektora Teatru Korez w Katowicach Mirosława Neinerta. Pośród uczestników rozlosowywane zostaną trzy audiobooki.

"Kod Władzy" Victora Orwellsky'ego to zdumiewająca powieść akcji, która demaskuje przeszłość i teraźniejszość. Powietrze aż huczy od ilości spisków, a dobrze znana historia skrywa mnóstwo mrocznych tajemnic, które wciąż mają moc zmiany układów sił. "Kod Władzy" jest dla odbiorcy szokującą dawką informacji. Każdy kolejny rozdział dostarcza nowych rewelacji na temat działań Hitlera, drugiej wojny światowej, organizacji, a także współczesnej polityki, która wcale nie jest taka pokojowa, jak nam się wydaje. Autor dobrze się przygotował, swoje wywody popiera dawką faktów i wniosków. Orwellsky został określony mianem polskiego (śląskiego) Dana Browna.

Projekt realizowany jest w ramach promocji czytelnictwa we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA).


Pokaż na mapie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.