Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Kto ma wystąpić na Dniach Piekar Śląskich 2018?

  • Dodano: 2017-10-06 07:45, aktualizacja: 2017-10-04 17:08

Po raz kolejny to mieszkańcy zdecydują, kto wystąpi na Dniach Piekar Śląskich. Zgłoszenia muzycznych propozycji na przyszłoroczne Święto Miasta przyjmujemy do 15 października!

Znakomici artyści i szalona zabawa do późnych godzin. Dni Piekar Śląskich to trzydniowa impreza, na którą tłumnie przybywają także mieszkańcy miast sąsiednich, zachęceni wspaniałą atmosferą, ale i doskonałym repertuarem, w którym co roku znajdują się nazwiska czołowych artystów polskiej sceny muzycznej.

Przypomnijmy, że w lipcu tego roku pierwszego dnia bawiliśmy się przy mocniejszych, rockowych dźwiękach  muzyków z takich zespołów jak TSA, Kruk czy Alcoholica, a w finale na koncercie Happysad. Drugiego dnia zagrali m.in. Margaret oraz Piękni i Młodzi; dużą dawkę humoru przekazał publiczności ze sceny artysta kabaretowy Marcin Daniec. Ostatni dzień należał m.in. do zespołów Vox i Kombii. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie inaczej będzie podczas kolejnego Święta Miasta.

Kogo chcecie zobaczyć i usłyszeć na scenie w przyszłym roku? Już dziś możecie o tym zdecydować! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 października. Prosimy o wysyłanie propozycji na adres mailowy: rzecznikprasowy@piekary.pl. Następnie rozpocznie się głosowanie.

Zdjęcia zostały wykonane podczas Dni Piekar Śląskich 2017.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.