Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Nowy Punkt Obsługi Pasażera w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2017-05-10 07:45, aktualizacja: 2017-05-09 11:59

Na dworcu autobusowym w Piekarach Śląskich otwarty został Punkt Obsługi Pasażera. Dziś prezydent Sława Umińska-Duraj i przewodniczący zarządu KZK GOP Roman Urbańczyk spotkali się w Punkcie i omówili jego funkcjonowanie.


W Piekarach Śląskich otwarty został ósmy już Punkt Obsługi Pasażera KZK GOP. Zlokalizowany jest na dworcu autobusowym przy ulicy Papieża Jana Pawła II 46.

Pasażerowie w Punkcie Obsługi Pasażera mogą uzyskać niespersonalizowaną kartę ŚKUP, zablokować lub doładować kartę, kupić bilet okresowy (elektroniczny) oraz wszystkie rodzaje dostępnych w taryfie KZK GOP biletów papierowych.

Ponadto mogą uzyskać kompleksową informację na temat funkcjonowania zarówno komunikacji miejskiej, jak i karty ŚKUP, a w razie potrzeby zgłosić reklamację (za wyjątkiem spraw dotyczących elektronicznej portmonetki, które przyjmowane są w Punktach Obsługi Klienta).

W POP można również zapłacić nałożone opłaty dodatkowe, zakodować ulgę na karcie, wygenerować billing czy też zwrócić zakupione bilety elektroniczne.

Punkt Obsługi Pasażera funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 18, a w soboty w godz. od 9 do 14.

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.