Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekary wspierają przedsiębiorczość

  • Dodano: 2016-05-11 08:15, aktualizacja: 2016-05-10 23:55
Razem twórzmy piekarski rynek pracy! Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad Programem Wspierania Przedsiębiorczości. Pozwoli on na stworzenie najlepszych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej w Piekarach Śląskich. 
 
 
Program pomoże określić konkretne sposoby wspierania przedsiębiorców, ale także wskazać dotychczasowe bariery mające wpływ na lokalny rynek pracy. Będzie skutecznym narzędziem tylko wtedy, gdy odzwierciedli rzeczywiste potrzeby i pomysły piekarskich przedsiębiorców. Dlatego wszyscy zaangażowani w lokalny BIZNES mogą wyrazić swoją opinię na temat warunków inwestowania i prowadzenia działalności gospodarczej. Można to zrobić wypełniając ankietę, która znajduje się na stronie Urzędu Miasta Piekary Śląskie. 
 
 
Jednocześnie, prezydent miasta Sława Umińska-Duraj zaprasza wszystkich przedsiębiorców na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 18 maja o godz. 16 w Urzędzie Miasta w Piekarach Śląskich w sali 201.
 
 
Podczas spotkania będzie okazja, aby porozmawiać zarówno na temat problemów związanych z rozwojem przedsiębiorczości i prowadzeniem działalności gospodarczej w Piekarach, jak i przedstawić propozycje swoich rozwiązań.
 
 
Prosimy o potwierdzenie przybycia do 17 maja pisząc na adres acuda@piekary.pl lub dzwoniąc pod numer TELEFONU 575 514 943. 

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.