Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarzanie wśród najlepszych

  • Dodano: 2011-07-13 08:00, aktualizacja: 2011-07-13 08:15

Chociaż nie udało się osiągnąć podium to i tak zespół siatkarzy amatorów z Piekar Śląskich osiągnął największe, jak na razie, zwycięstwo w swojej karierze. Podczas finałów Ligii Światowej rozgrywanych w ostatni weekend na Ergo Arenie w Gdańsku piekarzanie zagrali z najlepszymi drużynami amatorskimi z Polski.

Zawodnicy z ProNetBud Piekary Śląskie zmierzyli się najpierw z zespołem Qmple z Poznania, zaś w finale zagrali o trzecie miejsce z drużyną KupDruk.pl Szczecina. Niestety drużyna z Piekar uległa obu drużynom i musiała zadowolić się miejscem tuż za podium.

- To dla nas wielki sukces – mówi Jarosław Gwóźdź, lider ProNetBud Piekary Śląskie – teraz dajemy sobie czas na odpoczynek bo od września ubiegłego roku intensywnie ćwiczymy a ponownie spotkamy się w połowie sierpnia.

W skład drużyny wchodzą: Jarosław Rojek, Jarosław Gwóźdź, Seweryn Cierpioł, Piotr Cierpioł, Marek Kotela, Bartek Zgajewski, Marcin Kocot, Mariusz Michniewski oraz Radosław Szymczyk. Piekarscy siatkarze spotykają się na treningach dwa trzy razy w tygodniu. Od nowego sezony chcą zaprosić na treningi nowych zawodników.

- Liczymy, że nowi zawodnicy wzmocnią naszą drużynę – dodaje Gwóźdź – zmiana to naturalna kolej rzeczy w każdym zespole.

Drużyna Promet Bud Piekary Śląskie składa się z amatorów w wieku 21 – 30 lat, którzy grają ze sobą od trzech lat. Wszystkich chętnych amatorów siatkówki w imieniu zespołu zapraszamy od sierpnia na treningi.

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail.

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.