Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Zwrócił uwagę, został pogryziony i pobity

  • Dodano: 2017-08-25 15:00

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali dwóch sprawców pobicia 37-latka. Poszkodowany zwrócił uwagę mężczyźnie stojącemu z otwartym piwem pod blokiem. Młody mężczyzna agresywnie zareagował na tę uwagę. Wraz ze swoim kolegą rzucił się na 37-latka. Jeden z agresorów postanowił go ugryźć.

W czwartek 24 sierpnia popołudniu młodzi agresorzy z Piekar Śląskich usłyszeli zarzuty za pobicie 37-latka. Do zdarzenia doszło na jednej z piekarskich ulic. Poszkodowany zwrócił uwagę mężczyźnie stojącemu z otwartym piwem pod blokiem. 23-latek agresywnie zareagował na tę uwagę. Wraz ze swoim kolegą rzucił się na poszkodowanego, uderzając go oraz kopiąc. Gdy poszkodowany stawiał opór agresorom, jeden z napastników pogryzł poszkodowanego.

23-latek oraz jego 21-letni kolega w chwili pobicia byli pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich miał w organizmie blisko 2 promile, natomiast drugi prawie 1,5 promila. Zatrzymani, usłyszeli już zarzuty. Obaj przyznali się do zarzucanych im czynów dobrowolnie poddając się karze. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.