Wiadomości z Piekar Śląskich

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania

  • Dodano: 2021-02-26 15:00

To czy wybrać oczyszczacz z nawilżaczem czy bez zależy od tego jaki poziom wilgotności jest w Twoim mieszkaniu. Z łatwością możesz to zmierzyć za pomocą higrometru, w który możesz się wyposażyć w sklepie budowlanym za niewielką cenę. Jeżeli powietrze w Twoim domu jest suche, wtedy możemy mieć do czynienia z nieprzyjemnymi skutkami takimi jak: suchość w gardle czy kaszel.

Oczyszczacze i nawilżacze Sharp 

Oczyszczacz wraz z funkcją nawilżania to doskonałe rozwiązanie, dla osób które chcą oczyścić, a jednocześnie nawilżyć powietrze w swoim mieszkaniu. Firma Sharp w swojej ofercie posiada produkty 3w1. Produkt pełni rolę oczyszczacza, nawilżacza i jonizatora powietrza.

Oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW 

Dzięki wydajności na poziomie 306 mł/h, Sharp KC-A50EUW jest w stanie skutecznie oczyścić powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 38 m². Wysoka jakość systemu filtracyjnego sprawia, że powietrze oczyszczane jest z wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń.

  • Pierwszy jest filtr wstępny, który wyłapuje większe zanieczyszczenia, takie jak: kurz, sierść, włosy. Jego praca odciążą i wydłuża żywotność pozostałych filtrów.

  • Następnie powietrze przepływa przez filtr węgla aktywnego, którego zadaniem jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów oraz usuwanie lotnych związków organicznych.

  • Filtr HEPA H13 to główny filtr oczyszczacza. Odpowiada za usuwanie najdrobniejszych zanieczyszczeń oraz znajdujących się w smogu pyłów zawieszonych PM10 i PM2.5.

  • Filtr nawilżacza służy do nawilżania powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniu tworzy się odpowiedni mikroklimat.

  • Generator jonów wyposażony w technologię Plasmacluster generuje do otoczenia jony, które skutecznie walczą z wirusami i bakteriami oraz zapewniają równowagę kationowo-anionową.

Oczyszczacze powietrza Sharp charakteryzują się wysoką skutecznością w oczyszczaniu powietrza na poziomie aż 99,97%.

Funkcjonalne wyposażenie 

Sharp KC-A50EUW został wyposażony w wiele funkcji i trybów. Inteligentny tryb automatyczny pozwala urządzeniu samodzielnie dostosować prędkość pracy w zależności od poziomu zanieczyszczenia i wilgoci. Natomiast w trybie manualnym możemy wybrać jedną z pośród 3 prędkości pracy wentylatora - niską, średnią, wysoką. Funkcja Ion Shower pozwala aż przez godzinę emitować wysokiej gęstości jony Plasmacluster. Komfort zapewniają kółka transportowe, które ułatwiają przenoszenie urządzenia do innego pomieszczenia. Przydatne jest także sterowanie oświetleniem (3 tryby jasności - jasny, ciemny i wyłączony). Wskaźnik czystości powietrza informuje nas o aktualnym stanie powietrza w pomieszczeniu. Natomiast o pracy nawilżacza i poziomie nawilżenia poinformuje nas wskaźnik wilgotności powietrza, a sygnał dźwiękowy zasygnalizuje nam brak wody w zbiorniku. Nie musimy martwić się także o to kiedy mamy wymienić filtr, gdyż przypomni nam o tym wskaźnik konserwacji filtrów. Poprzez blokadę rodzicielską możemy zablokować możliwość zmiany aktualnych ustawień.

Podsumowanie - Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania 

Oczyszczacz powietrza to niezbędne urządzenie w każdym domu. Większość z nas ma problemy nie tylko z zanieczyszczonym powietrzem, ale także z jego suchością. Połączenie funkcji oczyszczania i nawilżania jest optymalnym rozwiązaniem. Sharp KC-A50EUW to urządzenie 3w1. Produkt pełni rolę oczyszczacza, nawilżacza i jonizatora powietrza. Dodatkowo posiada wysokie parametry, które pozwalają na szybkie i skuteczne pozbywanie się wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Komentarze (1)    dodaj »

  • Gość

    Właśnie jak kupowałam oczy[...]z to zależało mi aby od razu nawilżał powietrze, bardzo fajna sprawa. A ze sklepu wyszłam jeszcze z blenderem i roombą. Mąż mnie rozpieszcza :D

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.