Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Propozycją wypożyczalni samochodów osobowych Comfortcar jest krótkoterminowy wynajem samochodów dla klientów prywatnych i firm. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednak Klienci mają do dyspozycji cztery oddziały wypożyczalni oferujące wynajem wprost z Katowic, Trójmiasta, Zakopanego czy Krakowa.

Zróżnicowana flota pojazdów umożliwia rozległy wybór pośród samochodów większych i mniejszych, mniej, lub bardziej reprezentacyjnych. Oferta skierowana jest zarówno dla firm obsługujących delegacje, konferencje jak i do osób szukających samochodu na wakacje, weekend, czy do obsługi gości weselnych itp.

Samochody Comfortcar cec[...]e wysoki standard wyposażenia, zaś usługę wynajmu najwyższy poziom jakości obsługi. O bezpieczeństwo i wygodę podróżowania dba wykwalifikowany zespół pracowników wypożyczalni, dostępnych pod telefonem i stacjonarnie przez cała dobę przez siedem dni w tygodniu.

Ofertę wynajmu Comforcar wyróżnia przede wszystkim cena. Kolejnym wyróżnikiem jest doskonała jakość zarówno samochodów jak i obsługi i oferty w ogóle. Działalność wypożyczalni jest bez wątpienia atrakcyjna na tle pozostałych ogólnopolskich wypożyczani aut. Z tej propozycji skorzystać można wypożyczając limuzynę, jak i minivana, samochód rodzinny, SUVa i miejski samochód kompaktowy.

Obsługa firmy zawsze chętnie pomaga klientom dopasować wynajem do potrzeb. Bezpłatnie skorzystać można z akcesoriów dodatkowych jak chociażby fotelik dla dziecka. W ramach oferty cenowej (bazowej) mieści się bogate wyposażenie samochodów z klimatyzacją, zestawem audio i systemami podnoszącymi komfort prowadzenia pojazdów. Co więcej wypożyczalnia nie pobiera od klientów kaucji ani żadnych dopłat, co czyni ofertę jeszcze bardziej korzystną.

Najpopularniejsze samochody wypożyczyć można już od 99 złotych za dobę. A wynajmując samochód na więcej niż trzy dni można skorzystać z bezpłatnego podstawienia auta w dowolnie wybranym miejscu.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii