Wiadomości z Piekar Śląskich

Czwartkowa kawa z prezydentem

  • Dodano: 2019-05-30 10:00

Już dziś, 30 maja, jak w każdy ostatni czwartek miesiąca, Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj zaprasza wszystkich mieszkańców na wspólne spotkanie przy kawie lub herbacie w restauracji “Grafit” – ul. Bytomska 73 (boczne wejście budynku MDK), między godziną 16:00 a 18:00.

Comiesięczne spotkania z prezydentami są okazją przede wszystkim do lepszego poznania się. Podczas spotkań można porozmawiać między innymi o Piekarach Śląskich, o pomysłach, czy też rzeczach zupełnie niezwiązanych z miastem. Idea spotkań podpatrzona została w Chorwacji, gdzie takie spotkania urządza prezydent kraju. Wystarczy się zapisać, poczekać na swoją kolej i można w ten sposób spędzić czas z głową państwa.

Pomysł ten przyjął się także w Piekarach Śląskich (wyeliminowane zostały niepotrzebne w tym przypadku obowiązkowe zapisy). Mieszkańcy z miesiąca na miesiąc coraz chętniej przychodzą na spotkania, aby podzielić się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami. To okazja do porozmawiania o problemach dotyczących całego miasta, bolączkach mieszkańców, pomysłach, oczekiwaniach, planowanych inwestycjach, nadchodzących imprezach itp. Tematów jest mnóstwo! Należy pamiętać jednak o jednym – na spotkaniach nie rozmawia się o polityce ani problemach indywidualnych (np. problem z mieszkaniem, pracą – od tego są spotkania urzędowe).

Nie trzeba się zapisywać, nie trzeba się umawiać – wystarczy przyjść do restauracji “Grafit” między godz. 16:00 a 18:00 i podejść do stolika, przy którym dziś czekać będzie Zastępca Prezydenta Miasta Krzysztof Turzański.

Serdecznie zapraszamy!

Nie trzeba się zapisywać, nie trzeba się umawiać – wystarczy przyjść do restauracji “Grafit” między godz. 16:00 a 18:00

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również