Wiadomości z Piekar Śląskich

Dni Otwarte MOSiR!

  • Dodano: 2018-04-24 07:45, aktualizacja: 2018-04-24 10:44

W najbliższy weekend, 28 i 29 kwietnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zaprasza wszystkich mieszkańców na organizowane Dni Otwarte, podczas których każdy miłośnik sportu i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu znajdzie coś dla siebie!

Turniej tenisa ziemnego, sprawnościowy tor przeszkód, animacje dla dzieci, turnieje piłki nożnej, pokazowe treningi piłki ręcznej (Akademia Piłki Ręcznej Olimpia Piekary), turniej szachowy, pokazy ratownictwa, trening crossfit, animacje dla dzieci, streetball, otwarta lekcja capoeira, pokazy policyjne oraz sprawnościowy tor przeszkód dla dzieci. Wśród takich atrakcji będzie można wybierać podczas Dni Otwartych MOSiR, które odbędą się już 28 i 29 kwietnia na terenie obiektów sportowych przy ul. Olimpijskiej 3. W sobotę, 28 kwietnia, zabawę rozpoczniemy już o godz. 13.00, natomiast w niedzielę start przewidziano na godzinę 15.00.

Jeśli ktoś jeszcze nie przekonał się, jak w ostatnim czasie zmienił się piekarski MOSiR, wizyta na Dniach Otwartych będzie doskonałą ku temu okazją!

Szczegółowy plan imprezy oraz regulaminy poszczególnych atrakcji znaleźć można na stronie www.mosir.piekary.pl w zakładce “aktualności” – “imprezy”.

Dni Otwarte MOSiR!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również