Wiadomości z Piekar Śląskich

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 36-latka

  • Dodano: 2018-06-26 12:30

Dzielnicowi z piekarskiej komendy podczas obchodu zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania, jednak teraz spędzi ponad rok czasu w zakładzie karnym.

Zatrzymanie nie byłoby możliwe bez odpowiedniego rozpoznania policjantów, którzy na bieżąco sprawdzają miejsca pobytu osób poszukiwanych do odbycia kary.

Policjanci z rewiru dzielnicowych piekarskiej jednostki ustalili, że poszukiwany od dłuższego czasu mężczyzna, przebywa na terenie Piekar Śląskich. Dotychczas 36-latek miał ukrywać się poza granicami kraju, ponieważ w kraju czekał go długotrwały pobyt w więzieniu. Stróże prawa natychmiast sprawdzili miejsce, gdzie mógł znajdować się poszukiwany. W trakcie przemieszczania się mundurowi zauważyli dobrze im znanego mężczyznę. Poszukiwany podjął próbę ucieczki, jednak dzięki odpowiedniemu wyszkoleniu policjanci bez większych problemów zatrzymali uciekiniera. Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany m.in. za bójki lub pobicia. 36-latek trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.