Wiadomości z Piekar Śląskich

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 36-latka

  • Dodano: 2018-06-26 12:30

Dzielnicowi z piekarskiej komendy podczas obchodu zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed organami ścigania, jednak teraz spędzi ponad rok czasu w zakładzie karnym.

Zatrzymanie nie byłoby możliwe bez odpowiedniego rozpoznania policjantów, którzy na bieżąco sprawdzają miejsca pobytu osób poszukiwanych do odbycia kary.

Policjanci z rewiru dzielnicowych piekarskiej jednostki ustalili, że poszukiwany od dłuższego czasu mężczyzna, przebywa na terenie Piekar Śląskich. Dotychczas 36-latek miał ukrywać się poza granicami kraju, ponieważ w kraju czekał go długotrwały pobyt w więzieniu. Stróże prawa natychmiast sprawdzili miejsce, gdzie mógł znajdować się poszukiwany. W trakcie przemieszczania się mundurowi zauważyli dobrze im znanego mężczyznę. Poszukiwany podjął próbę ucieczki, jednak dzięki odpowiedniemu wyszkoleniu policjanci bez większych problemów zatrzymali uciekiniera. Mężczyzna w przeszłości był wielokrotnie karany m.in. za bójki lub pobicia. 36-latek trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również