Wiadomości z Piekar Śląskich

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego listem gończym

  • Dodano: 2018-03-09 08:45, aktualizacja: 2018-03-09 08:49

Dzielnicowy to policjant posiadający największą wiedzę na temat wydarzeń i osób w danym rejonie służbowym. Nie inaczej było w przypadku mężczyzny poszukiwanego listem gończym.

Dwóch dzielnicowych z piekarskiej jednostki uzyskało informację o powrocie poszukiwanego do kraju, po czym postanowili zweryfikować te wiadomości. Okazało się, że 61-latek faktycznie wrócił do Polski, jednak teraz czeka go kilkumiesięczny pobyt za kratami.

Liczba osób poszukiwanych wciąż ulega zmianie, cały czas wielu z nich ukrywa się przed organami ścigania wierząc, że nie zostaną zatrzymani. W rzeczywistości jednak spotkanie z policjantami kończy się zatrzymaniami osób poszukiwanych w najmniej oczekiwanych przez nich okolicznościach. Nie inaczej sytuacja wyglądała w przypadku 61-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Mężczyzna co prawda przez dłuższy czas ukrywał się za granicami kraju, jednak gdy tylko powrócił do Piekar Śląskich, został zatrzymany. Było to możliwe dzięki dobremu rozpoznaniu dzielnicowego, który jako gospodarz swojego rejonu służbowego, dowiedział się o powrocie do Polski osoby poszukiwanej listem gończym. Zatrzymany 61-latek najbliższe kilka miesięcy spędzi za kratami. Został już osadzony w areszcie.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.