Wiadomości z Piekar Śląskich

Dzień Dziecka z Miejskim Domem Kultury w Piekarach Śląskich. Sprawdź szczegóły!

  • Dodano: 2023-05-30 06:30, aktualizacja: 2023-05-29 21:50

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich zaprasza 1 czerwca wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy na terenie przed MDK, przy ul. Bytomskiej 73, zaś 2 czerwca, o godz. 17.00 Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49 zaprasza na spotkanie z iluzjonistą.

Program Dnia Dziecka w MDK

W programie wydarzenia z okazji Dnia Dziecka: Tańce i zabawy animacyjne, scena malucha, gry i zabawy zręcznościowe, warsztaty przypinkowe, wielkie bańki mydlane, kolorowa wata cukrowa bez ograniczeń, tatuaże brokatowe. Wszystkie atrakcje będą darmowe.

2 czerwca, Filia MDK w Kozłowej Górze, przy ul. Tarnogórskiej 49 zaprasza wyjątkowo magiczne i jednocześnie wesołe przedstawienie, które zaciekawi, rozbawi i oczaruje nie tylko najmłodszą widownię. Iluzjonista Krystian Bączyński, na co dzień zachwyca publiczność swoimi niezwykłymi magicznymi występami, rozśmiesza i zadziwia dzieci oraz dorosłych. Organizatorzy zapraszają dzieci oraz całe rodziny do magicznego świata iluzji!.

Dzień Dziecka z Miejskim Domem Kultury w Piekarach Śląskich. Sprawdź szczegóły! / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również