Piekary Śląskie - portal miejski PiekarySlaskie.com.pl

Wiadomości z Piekar Śląskich

Festival Food Tracków na Kopcu Wyzwolenia

  • Dodano: 2018-05-29 09:30

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich i okolic na Rewie Smaków, czyli Food Truck Festival, który zorganizowany zostanie na placu pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich już w najbliższy weekend. Będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy!

Sezon imprez plenerowych rozpoczęliśmy na dobre! Od 1 do 3 czerwca, czyli w najbliższy weekend, Kopiec Wyzwolenia stanie się upragnionym miejscem wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Przeróżne Food Trucki z całego kraju już po raz drugi zjadą do Piekar Śląskich, aby serwować wyśmienite potrawy z różnych zakątków świata. Mieszkańców czeka prawdziwa kulinarna uczta! Do tego strefa chillout, dobra muzyka oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Będzie to świetna okazja do zakosztowania czegoś nowego, a także spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi na świeżym powietrzu.

Na pierwszy dzień piekarskiej Rewii Smaków zapraszamy w szczególności rodziny z dziećmi. 1 czerwca o godzinie 16.00 na terenie wokół Kopca rozpocznie się bowiem Sportowy Dzień Dziecka z MOSiRem! W tym dniu coś dla siebie znajdą zarówno smakosze, jak i najmłodsi. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich pod adresem: www.mosir.piekary.pl.

Organizatorem Rewii Smaków pod Kopcem Wyzwolenia jest Agencja Eventowa “EVENTOR”. Partnerami wydarzenia są Miasto Piekary Śląskie oraz Radio Piekary.

Festival Food Tracków na Kopcu Wyzwolenia

Najnowsze informacje z Piekar Śląskich w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.