Wiadomości z Piekar Śląskich

Festival Food Tracków na Kopcu Wyzwolenia

  • Dodano: 2018-05-29 09:30

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich i okolic na Rewie Smaków, czyli Food Truck Festival, który zorganizowany zostanie na placu pod Kopcem Wyzwolenia w Piekarach Śląskich już w najbliższy weekend. Będzie to prawdziwa gratka dla wszystkich smakoszy!

Sezon imprez plenerowych rozpoczęliśmy na dobre! Od 1 do 3 czerwca, czyli w najbliższy weekend, Kopiec Wyzwolenia stanie się upragnionym miejscem wszystkich miłośników dobrego jedzenia. Przeróżne Food Trucki z całego kraju już po raz drugi zjadą do Piekar Śląskich, aby serwować wyśmienite potrawy z różnych zakątków świata. Mieszkańców czeka prawdziwa kulinarna uczta! Do tego strefa chillout, dobra muzyka oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Będzie to świetna okazja do zakosztowania czegoś nowego, a także spędzenia czasu z rodziną lub znajomymi na świeżym powietrzu.

Na pierwszy dzień piekarskiej Rewii Smaków zapraszamy w szczególności rodziny z dziećmi. 1 czerwca o godzinie 16.00 na terenie wokół Kopca rozpocznie się bowiem Sportowy Dzień Dziecka z MOSiRem! W tym dniu coś dla siebie znajdą zarówno smakosze, jak i najmłodsi. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich pod adresem: www.mosir.piekary.pl.

Organizatorem Rewii Smaków pod Kopcem Wyzwolenia jest Agencja Eventowa “EVENTOR”. Partnerami wydarzenia są Miasto Piekary Śląskie oraz Radio Piekary.

Festival Food Tracków na Kopcu Wyzwolenia

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.