Wiadomości z Piekar Śląskich

Goście z Kromeriż

  • Dodano: 2013-06-12 11:15
7 czerwca 2013r. gościliśmy w Zespole Szkół NR1 w Piekarach uczniów i opiekunów z partnerskiej szkoły Obchodni Akademie z Kromeriż.
 
Celem spotkania było nawiązanie bliższego kontaktu między uczestnikami współpracy. Uczniowie najpierw zobaczyli naszą szkołę oraz poznali ofertę edukacyjną i bazę dydaktyczną Zespołu Szkół nr 1. Następnie pojechaliśmy do centrum Piekar Śląskich, gdzie w towarzystwie przewodnika- pana Dariusza Gacka - zwiedziliśmy wspólnie najciekawsze miejsca. Weszliśmy na Kopiec Wyzwolenia, z którego podziwialiśmy panoramę miasta w ten słoneczny, jak się okazało dzień, i udaliśmy się do Kalwarii i Bazyliki. Kolejnym punktem programu podczas wycieczki była Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach. Tego dnia dopisała nam ładna pogoda i dobre nastroje i z pewnością miło będziemy wspominać piątkowe spotkanie.
 
Opiekunowie i koordynatorzy współpracy z kolei omówili plany na kolejny rok. Ze wstępnych ustaleń wynika, że uczniowie zmierzą się w sportowych rozgrywkach oraz w konkursach ekonomicznych. Będziemy także dążyć do kolejnych wyjazdów i spotkań młodzieży.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.