Wiadomości z Piekar Śląskich

III Olimpiada Przedszkolaków w Piekarach Śląskich!

  • Dodano: 2024-06-05 13:30

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich trwa III Olimpiada Przedszkolaków. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które gromadzi najmłodszych mieszkańców miasta w duchu zdrowej rywalizacji i zabawy. Organizatorami wydarzenia są MOSiR Piekary Śląskie, Juventus Academy Piekary Śląskie oraz Miasto Piekary Śląskie.

Zabawa i integracja dla przedszkolaków

Uroczystego otwarcia Olimpiady dokonali Wiceprzewodniczący Rady Miasta Stanisław Plajzner oraz radna Natalia Ciupińska-Szoska. Obaj z dużym entuzjazmem kibicowali małym sportowcom, którzy z zaangażowaniem i radością rywalizują w 8 konkurencjach przygotowanych specjalnie dla nich.

Niezwykła sprawność, wytrwałość i duch sportowy najmłodszych

Przedszkolaki wykazują się niezwykłą sprawnością, wytrwałością i duchem sportowym. Każdy z nich daje z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Bez względu na to, kto wygra, wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa za wspaniałą postawę i zdrową rywalizację.

Na zakończenie Olimpiady wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale i drobne upominki. Wydarzenie zorganizowano pod honorowym patronatem prezydent Sławy Umińskiej-Kajdan, która objęła swoim patronatem to ważne wydarzenie sportowe.

III Olimpiada Przedszkolaków w Piekarach Śląskich!

Weronika MyszkaWeronika Myszka
Źródło: FB UM Piekary Śląskie / fot. FB UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również