Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejne osoby zatrzymane z narkotykami

  • Dodano: 2022-06-14 06:30, aktualizacja: 2022-06-13 21:55

Policjanci z Piekar Śląskich zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie woreczki foliowe z zawartością środków odurzających. Badania testerem potwierdziły, że podejrzane substancje to amfetamina.

Kolejne ujawnienia narkotyków

Policjanci z piekarskiej komendy w piątek zatrzymali 4 osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Pierwszy z mężczyzn został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców z ogniwa patrolowo-interwencyjnego na ul. Bytomskiej. 28-latek narkotyki schował w kieszeni spodni. Kolejny mężczyzna z narkotykami schowanymi w kieszeni został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego na ul. Janty. Dwóch kolejnych mężczyzn zatrzymali wywiadowcy w rejonie ul. Starej. Policjanci ustalili również, że za jednym z mężczyzn został wydany list gończy.

W sobotę piekarscy kryminalni zatrzymali na ul. kalwaryjskiej kolejne dwie osoby, które posiadały narkotyki. Wykonane badania potwierdziły, że podejrzanymi substancjami była amfetamina, z której łącznie można było przygotować blisko 350 porcji dilerskich narkotyku. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również