Wiadomości z Piekar Śląskich

Kolejny kierujący na "Podwójnym gazie" wyeliminowany

  • Dodano: 2023-01-10 06:15, aktualizacja: 2023-01-09 19:18

Policjanci każdego dnia kontrolują zachowania uczestników ruchu drogowego. Z pewnością na taryfę ulgową nie mogą liczyć osoby, które będąc pod wpływem alkoholu, narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także inne osoby poruszające się po drodze. 

Podsumowanie akcji policyjnych

Wczoraj od wczesnych godzinach rannych piekarscy policjanci realizowali akcję skierowaną przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Działania te miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu. Patrole prowadzili kontrole stanu trzeźwości kierujących, jednocześnie w kilku miejscach naszego miasta.

Podczas działań mundurowi zatrzymali, aż pięciu kierujących, którzy byli po spożyciu alkoholu. Ponadto 41-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a 47-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego kierował fordem pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wszyscy nieodpowiedzialni kierujący odpowiedzą przed sądem za popełnione przewinienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również