Wiadomości z Piekar Śląskich

Konkurs "List do Taty"

  • Dodano: 2021-04-29 07:00, aktualizacja: 2021-04-28 21:23

Konkurs "List do Taty" organizowany przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, której członkiem jest senator Dorota Tobiszowska, stanowi okazję do podkreślenia tego, jak duże znaczenie w życiu dziecka odgrywa jego opiekun.

Zgłoszenia szkół podstawowych przyjmowane są do 28 maja 2021 roku

Ojciec lub opiekun dziecka odgrywa ważną rolę w jego życiu i harmonijnym rozwoju. Warto zwrócić uwagę opinii publicznej na to zagadnienie i promować przykłady dobrego ojcostwa. Taki cel przyświeca organizatorom konkursu "List do Taty”.

Wydarzenie adresowane do uczniów szkół czwartych i piątych szkół podstawowych z Piekar Śląskich i pobliskich, śląskich miejscowości w tym – Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Siemianowic Śląskich przeprowadzone będzie w czerwcu 2021 roku, a chęć udziału należy zgłaszać do dnia 28 maja 2021 roku na adres mailowy senator Doroty Tobiszowskiej – biuro.tobiszowska@gmail.com.

W zgłoszeniu należy zawrzeć nazwę, adres i numer telefonu szkoły, a także imię i nazwisko dyrektora. Po dokonaniu zgłoszenia na wskazany adres przesłane będą materiały niezbędne do przeprowadzenia konkursu. Jego przeprowadzenie, połączone z lekcjami dotyczącymi roli ojca, odbywać się będzie do 25 czerwca 2021 roku, a wysyłanie prac możliwe będzie do 2 lipca, zaś ogłoszenie zwycięzców etapu okręgowego nastąpi maksymalnie do 27 sierpnia. Szczegółowe informacje można uzyskać pisząc na adres biuro.tobiszowska@gmail.com oraz dzwoniąc pod numer 798-979-512.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również