Wiadomości z Piekar Śląskich

Kupuj w Piekarach. Wspierajmy nasze firmy

  • Dodano: 2020-04-03 09:30

Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj i jej zastępcy zachęcają do udziału w akcji Kupuj w Piekarach.

Lokalne firmy świadczą usługi, dostarczają codziennie niezbędne towary, wprowadzają często innowacyjne produkty, zapewniają pracę i odprowadzają podatki, ale często też tworzą koloryt miasta. Pamiętajmy, że walczą one teraz o przetrwanie. Wspierajmy je robiąc w nich zakupy i korzystając z ich usług.

Inicjatorami akcji – Kupuj w Piekarach są radni Obywatelskiego Klubu Radnych – Daniel Pliszka, Marcin Felderhoff oraz Łukasz Ściebiorowski.

Do wspierania lokalnych firm zachęcają zarówno Prezydent Piekar Śląskich – Sława Umińska-Duraj, jak również jej zastępcy: Paweł Słota i Krzysztof Turzański.

Lokalni piekarscy przedsiębiorcy będą szczególnie potrzebowali naszej pomocy i wsparcia  w najbliższych tygodniach i miesiącach, kiedy mogą odczuć skutki spowolnienia gospodarczego związanego z koronawirusem.

Pomóc możemy zamawiając w lokalnych restauracjach, rezerwując wizyty u pobliskiego fryzjera, korzystając po prostu z usług lokalnych rzemieślników. Na pewno też udane zakupy zrobimy w miejscowym sklepie. Podzielmy się też z nimi dobrym słowem i życzliwością.

Przypominamy o liście piekarskich lokali gastronomicznych dostarczających posiłki z dowozem – Gdzie można zamówić posiłki.

Nie bądź obojętny pomóż lokalnym przedsiębiorcom!

#KupujewPiekarach
#KupujeLokalnie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również