Wiadomości z Piekar Śląskich

MDK zaprasza do udziału w grze miejskiej

  • Dodano: 2021-10-21 07:45, aktualizacja: 2021-10-21 07:48

Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich organizuje grę miejską pod nazwą Piekarski Spacer z Historią.

Rozgrywka, która stanowi ciekawą drogę do bliższego poznania miasta, już trwa, a chętni mogą wziąć w niej udział do 11 listopada.

Zasady gry

Chcesz sprawdzić swoją znajomość Piekar Śląskich? Weź udział w Grze Miejskiej przygotowanej przez Miejski Dom Kultury w Piekarach Śląskich! Zabawa polega na spacerze przez miasto i rozwiązywaniu zadań w oparciu o mapy dostępne na www.mdk.piekary.pl lub w Biurze Obsługi Klienta MDK.

Gra składa się z 4 „rewirów”, obejmujących swym zasięgiem dzielnice Piekar Śląskich, będących niegdyś osobnymi gminami. Można zagrać w swojej dzielnicy lub wykazać się znajomością całego miasta.

  • 1 rewir – Dzielnice: Piekary, Szarlej,
  • 2 rewir – Dzielnice: Brzozowice, Kamień,
  • 3 rewir – Dzielnice: Brzeziny Śląskie, Dąbrówka Wielka,
  • 4 rewir – Dzielnice: Kozłowa Góra, Józefka, Os. Wieczorka (stare).

Po ukończeniu i prawidłowym rozwiązaniu zadań przewidziana jest okolicznościowy upominek. Do zebrania są łącznie 4 nagrody. By zdobyć jedną z nich wystarczy ukończyć dany rewir. Nagrody można łączyć. Pula nagród wynosi 200 sztuk.

Rozgrywka rozpoczęła się 11 października, a nagrody będą do odbioru w kasie Kina Zacisze w dniach od 20 października do 11 listopada. Warunkiem odebrania nagrody jest prawidłowe rozwiązanie zadań oraz udokumentowanie fotograficzne odwiedzonych miejsc, a szczegóły opisane zostały na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Piekarach Śląskich.

Prawidłowe odpowiedzi wraz ze zdjęciami należy wysyłać na adres e-mailowy: spacerzhistoria@mdkpiekary.pl, bądź wysłać wiadomość na profil facebookowy „Piekarski Werk”. W przyznawaniu nagród decyduje kolejność odpowiedzi. O przyznaniu nagrody Organizatorzy będą informować drogą mailową lub poprzez media społecznościowe.

MDK zaprasza do udziału w grze miejskiej / fot. UM Piekary Śląskie

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.