Wiadomości z Piekar Śląskich

Odlecieli na Skrzydłach

  • Dodano: 2012-09-27 10:45

Niezwykłe emocje towarzyszyły V Festiwalowi Integracyjnemu Skrzydła.

Na rocznicową edycję imprezy przyjechał Zbigniew Wodecki, muzyk, multiinstrumentalista, człowiek wielkiego serca i niezliczonych talentów. Oprócz tego wystąpiły gwiazdy śląskiej estrady w towarzystwie podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Piekary Śląskie Stanisław Korfanty.

Podekscytowanie wizytą niezwykłego gościa towarzyszyło od samego początku imprezy. Choć to nie pierwszy raz, kiedy na scenie OK. Andaluzja wystąpiła gwiazda, Zbigniew Wodecki zajmuje widać szczególne miejsce w sercach piekarzan. Wielu czekało na "swój" przebój artysty a jeszcze inni po prostu chcieli zobaczyć gwiazdę TVN-owskiego show "Taniec z Gwiazdami". Recital jaki zafundował piekarskiej publiczności Wodecki, pozostanie w pamięci na długo. Na scenie OK. Andaluzja wystąpiły także gwiazdy śląskiej sceny muzycznej: IROXANA, JANINA LIBERA, JINKS, MARIOLA I PIOTR, NASTROJE, NEW FOR YOU, PIEKARSKIE TRIO, TERESA WERNER, BERNADETA KOWALSKA wraz z niepełnosprawnymi artystami z WTZ, szkół specjalnych oraz DPS.

Bilety na imprezę rozeszły się na długo przed festiwalem. Dla tych którzy nie zdołali wziąć udział w Festiwalu fotorelacja Adama Mikosza.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.