Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarska porodówka wysoko w rankingu

  • Dodano: 2024-02-05 13:30

Po raz kolejny Fundacja "Rodzić po ludzku" opublikowała ranking najlepszych szpitali z oddziałami położniczymi, które polecają inne matki, pacjentki tych placówek. W edycja 2023 porodówka Piekarskiego Centrum Medycznego ponownie znalazła się w pierwszej dziesiątce – TOP10.

Sukces piekarskiej porodówki

Fundacja Rodzić po Ludzku po raz kolejny wyróżniła najlepsze szpitale położnicze w Polsce. Ranking Szpitali Gdzie Rodzić po Ludzku jest publikowany na stronie Fundacji Rodzić po Ludzku www.gdzierodzic.info/szpitale i stanowi zestawienie autentycznych doświadczeń dotyczących opieki okołoporodowej. Dane dostarczane są przez kobiety poprzez anonimową ankietę „Głos Matek”. Wyróżnione placówki w wysokim stopniu realizowały standardy opieki okołoporodowej i zapisy ustawy o prawach pacjenta. Czego wyrazem są zgromadzone punkty na profilu szpitala.

Tym bardziej cieszy nas sukces piekarskiego szpitala – na wysoką ocenę i bardzo dobre opinie codziennie pracuje doświadczony zespół medyków, a dodatkowo pacjentki przyciąga do szpitala nowoczesne wyposażenie sal, intymne i przyjazne warunki do przygotowania do porodu i podczas jego trwania, czy możliwość rodzenia dziecka w specjalnej wannie. Pacjentkami szpitala są nie tylko Piekarzanki, ale również kobiety z całego województwa. 

Ranking Szpitali – Gdzie rodzić po ludzku 2023

Piekarska porodówka wysoko w rankingu / fot. UM Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również