Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarskie Forum Kobiet: porozmawiajmy o sarkopenii

  • Dodano: 2024-02-21 13:30

W Ośrodku Kultury “Andaluzja” przy ul. Oświęcimskiej 45 już 23 lutego 2024 r. o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Piekarskiego Forum Kobiet. Zaproszone są wszystkie Panie! Tym razem głównym tematem spotkania będzie sarkopenia.

O chorobie opowiedzą eksperci

Temat ważny, z którym na pewnym etapie życia musi zmierzyć się każdy: sarkopenia. To stopniowa utrata masy mięśniowej i upośledzenie funkcji mięśni szkieletowych. To także następstwo braku aktywności fizycznej i złej diety (zbyt ubogiej w białko). O tym jak przeciwdziałać, co zrobić kiedy pojawią się pierwsze objawy i jak nie dopuścić do rozwoju tej choroby opowiedzą eksperci z: Extreme Fitness w Piekarach Śląskich oraz RehaFit-Rehabilitacja & Klinika Odchudzania w Orzechu.

Kobiety dla kobiet

Piekarskie Forum Kobiet powstało z inicjatywy Sławy Umińskiej-Kajdan – Prezydent Piekar Śląskich. Na Piekarskim Forum Kobiet spotykają się Panie, które chcą wspólnie spędzić czas, poznać się i porozmawiać z interesującymi Gośćmi, wymienić się ubraniami ze swojej szafy albo zakupić rękodzieło itp. Są to miłe chwile relaksu i czas dla siebie. Forum Kobiet zachęca wszystkie Panie do udziału.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również