Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekarskie obchody Dnia Pracownika Socjalnego. Uroczystości z Prezydent Miasta

  • Dodano: 2022-11-21 07:00, aktualizacja: 2022-11-20 11:38

Sława Umińska-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich spotkała się z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, aby złożyć im serdecznie życzenia, a jednocześnie docenić tych najdłużej pracujących.

Obchody Dnia Pracownika Socjalnego

Zebranych przywitali dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Maciej Gazda oraz wicedyrektor Beata Poloczek.

– Pragnę wyrazić wdzięczność za działania podejmowane każdego dnia przez wszystkich pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piekarach Śląskich. W imieniu Piekarzan, wymagających wsparcia w codziennym życiu, dziękuję za gorliwość, z jaką niesiecie pomoc w trudnych sytuacjach, za okazywanie „ludzkiej twarzy” Waszej instytucji oraz serce otwarte na drugiego człowieka. Do wyrazów wdzięczności, w dniu Waszego Święta dołączam życzenia sukcesów, siły i determinacji w pokonywaniu codziennych trudności, a także zdrowia – podkreśliła Sława Umińska-Duraj – Prezydent Miasta Piekary Śląskie

Podziękowania za służbę na rzecz potrzebujących odebrali dzisiaj z rąk Prezydent Sławy Umińskiej-Duraj, dyrektora Macieja Gazdy i wicedyrektor Beaty Poloczek, ci, którzy obchodzą rocznice pracy w zawodzie. Za 40-lecie Iwona Mnich i Ewa Chromicz za 30-lecie – Aleksandra Kawka, Ewa Sadowska, Beata Zdanowicz-Bała, Janina Pyrchała i Danuta Potempa. Z okazji 25. lat pracy: Alina Dreszer, Beata Flak, Agnieszka Kusz i Joanna Stanik, zaś  20-lecia pracy Izabela Deptała, Tamara Piontek, Marzena Frej, Anna Okoniewska oraz Beata Szaton.

W zorganizowanych uroczystościach wzięli udział Zenon Przywara – Wiceprzewodniczący Rady Miasta Piekary Śląskie oraz radni, a także zaproszeni goście i przyjaciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również