Wiadomości z Piekar Śląskich

Piekary Śląskie: Wirtualna akcja charytatywna dla rodzin poległych policjantów

  • Dodano: 2023-05-31 08:15, aktualizacja: 2023-05-31 08:20

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnej akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach "Wiosna na okrągło".

W terminie od 15 maja do 15 czerwca 2023 r. należy przejechać rowerem, na rolkach, hulajnodze, deskorolce dowolny dystans przez minimum 25 minut i udokumentować go, rejestrując się wcześniej online. Opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji, minimalna kwota wynosi 35 zł. 

Akcja, której organizatorem jest Wydział Prezydialny Gabinetu Komendy Głównej Policji i Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ma charakter charytatywny. Jej celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, integracja, realizacja pasji, a także wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach opłaty startowe wnoszone są w formie darowizny na rzecz Fundacji, minimalna kwota wpłaty to 35 zł. 

Zapisy odbywają się online pod adresem zapisyonline.pl.

Na czym polega akcja?

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przejechania dowolnego dystansu w czasie minimum 25 minut (rower, rolki, hulajnoga, deskorolka inne pojazdy „na kółkach” napędzane siłą mięśni) w dozwolonym dla rodzaju aktywności i bezpiecznym miejscu.

Każdy z uczestników zobowiązany jest również do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie zdjęcia lub print screen z aplikacji lub smartwatcha (dystans, czas przejazdu i data) w terminie od 15 maja do 15 czerwca 2023 r. na adres: wyniki@zapisyonline.pl.

Regulamin

Piekary Śląskie: Wirtualna akcja charytatywna dla rodzin poległych policjantów

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również