Wiadomości z Piekar Śląskich

Piknik z Latawcem już po raz dwunasty!

  • Dodano: 2018-09-11 09:45

Już 12 rok jest barwnym wydarzeniem, które na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń kulturalnych w Piekarach Sląskich. To właśnie na Piknik z Latawcem piekarzanie, jak i mieszkańcy okolicznych miast przyjeżdżają pod Kopiec Wyzwolenia, by wspólnie bawić się i aktywnie spędzać czas wolny przy barwnych latawcach.

Kolorowe motyle, biedronki czy znane postaci z bajek… uczestnicy Pikniku z Latawcem niejednokrotnie pokazali, że ich wyobraźnia nie zna granic. W sobotę, 22 września od godz. 13:00 pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się 12 edycja pikniku organizowanego przez piekarskiej stowarzyszenie Kuklok.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pokaz największych latawców, wziąć udział w wielu konkursach i zabawach, warsztatach malowania i zdobienia latawców, a przede wszystkim przynieść własny latawiec, by wspólnie wypełnić kolorami niebo nad Kopcem Wyzwolenia.

Impreza przeznaczona jest zarówno dla zawodowców, jak i amatorów, dla najmłodszych i dorosłych pasjonatów latawców. Zachęcamy do zabrania także koców lub mat piknikowych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00. Dla uczestników wydarzenia dostępna będzie strefa gastronomiczna.

Tak bawili się mieszkańcy Piekar Śląskich podczas ubiegłorocznej edycji Pikniku: WIĘCEJ TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również