Wiadomości z Piekar Śląskich

Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 1

  • Dodano: 2014-05-22 08:00, aktualizacja: 2014-05-21 20:30

Marszałek Województwa Śląskiego podpisał wniosek, o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, na realizację projektu „Podniesienie kwalifikacji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich”, w ramach Działania 9.2 Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach p.t. „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”. Ideą projektu jest współpraca szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe z pracodawcami  w zakresie organizacji staży dla uczniów szkół zawodowych.


Umowa partnerska pomiędzy O&S Computer-Soft a Zespołem Szkół Nr 1  w Piekarach Śląskich zakłada odbycie 150 godzinnego płatnego stażu  przez uczniów naszej szkoły w siedzibie firmy w Radzionkowie. Ofertę kierujemy do uczniów klas 1, 2 i 3 w zawodzie technik: ekonomista, elektryk i informatyk.

Drogi uczniu! Skorzystaj z okazji już dziś!

Złóż deklarację udziału w sekretariacie szkoły. Będziemy razem z Tobą realizować kolejny program unijny po Leonardo da Vinci realizowanym w Wielkiej Brytanii oraz wielu kursach doskonalących Twoje i Twoich kolegów umiejętności oraz kompetencje w ramach programu „Mam zawód – mam pracę w regionie”. Projekt realizowany jest we współpracy z firmą O&S Computer-Soft. Firma jest producentem najnowocześniejszych technologii oraz rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla biznesu. Kładzie silny nacisk na rozwój kadr, szkolenia i współpracę z jednostkami naukowymi oraz centrami badawczo-rozwojowymi. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się pod adresem www.oands.com.pl.

 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.