Wiadomości z Piekar Śląskich

Pół wieku razem

  • Dodano: 2015-11-25 10:00

24 i 25 listopada w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich pary z 50-letnim stażem małżeńskim odebrały medale róży nadane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale wręczała prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj.

- W Państwach oczach widzę miłość - tak, jak pół wieku temu, gdy wypowiadaliście słowa przysięgi małżeńskiej. Wasze związki są dowodem na to, że uda się pokonać wszystkie życiowe przeszkody i omijać wszelkie rafy. Stanowicie przykład dla młodszych pokoleń - mówiła prezydent Piekar.

Jubileusz złotych godów świętowali: Anna i Henryk Cebulscy, Maria i Władysław Ciechanek, Zofia i Zygmunt Cisek, Kazimiera i Henryk Jamrozy, Krystyna i Paweł Kaszny, Adelfina i Jerzy Komor, Wanda i Eugeniusz Magnor, Urszula i Bronisław Nowak, Anna i Bronisław Ordon, Stefania i Helmut Pfeiffer, Elfryda i Teodor Spałek, Dorota i Rudolf Wysoccy, Teresa i Zygfryd Gut, Teresa i Ernest Hanzel, Zofia i Jerzy Mandla, Stefania i Michał Noschylla, Marta i Jerzy Pawełczyk, Aniela i Gerard Pohl, Michalina i Jerzy Smyła, Jadwiga i Eryk Sobala, Łucja i Józef Szaton oraz Gizela i Eugeniusz Szendzielorz.

60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Krystyna i Wojciech Szymańscy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.