Wiadomości z Piekar Śląskich

Policjanci i policjantki pożegnali się z mundurem. Teraz zasłużona emerytura

  • Dodano: 2023-02-07 06:30, aktualizacja: 2023-02-06 23:15

Pożegnanie przechodzących do cywila koleżanek i kolegów to zawsze bardzo wzruszający moment. Wczoraj nadszedł właśnie taki czas. Za długoletnią służbę podziękował policjantkom i policjantom Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich inspektor Paweł Dratwiński wraz ze swoim zastępcą oraz kadrą kierowniczą.

Zasłużony koniec służby

Wczoraj Komendant Miejski Policji w Piekarach Śląskich inspektor Paweł Dratwiński pożegnał odchodzących na zasłużoną emeryturę Stróżów Prawa z piekarskiej jednostki. Szef piekarskich policjantów podziękował odchodzącym policjantkom i policjantom za długoletnią i pełną zaangażowania służbę. Życzył także, aby czas zasłużonej emerytury był pełen radości, wszelkiej pomyślności oraz realizacji i spełnienia wszystkich planów i marzeń. Do podziękowań i życzeń dołączyli się również Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji nadkom. Mateusz Gilge oraz zebrani koledzy i koleżanki. Pośród wielu podziękowań i życzeń warto wyróżnić słowa asp. Marcina Oleszka:

"Dzisiaj czuję się szczęśliwy z bycia policjantem. Jutro będę mógł powiedzieć, że jestem dumny, że byłem policjantem".

Odchodzącym policjantom jeszcze raz dziękujemy za wspólną służbę i życzymy, dużo zdrowia, pomyślności, wielu sukcesów w życiu osobistym oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń. Aby czas emerytury pozwolił na odkrycie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia pełnego optymizmu, dystansu i zadowolenia. - czytamy na stronie KMP.

Policjanci i policjantki pożegnali się z mundurem. Teraz zasłużona emerytura / fot. KMP Piekary Śląskie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również