Wiadomości z Piekar Śląskich

Program Ograniczenia Niskiej Emisji. Wypełnij ankietę!

  • Dodano: 2023-01-12 06:30, aktualizacja: 2023-01-11 20:36

W związku z przystąpieniem Gminy do opracowania aktualizacji “Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Piekary Śląskie” Prezydent Miasta Piekary Śląskie, ogłasza nabór ankiet wypełnianych przez mieszkańców Gminy. Ankieta ma na celu zebranie informacji, niezbędnych do opracowania aktualizacji Programu PONE. Należy ją złożyć do 11 marca 2023 r.

Wypełnij ankietę

Ankieta nie stanowi żadnego zobowiązania czy też deklaracji udziału w programie. Ankieta ma na celu zebranie informacji, niezbędnych do opracowania aktualizacji Programu PONE, który pozwoli na pozyskanie dofinansowania w ramach „Obszarowego Programu Likwidacji Niskiej Emisji w Gminie Piekary Śląskie” ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Dane zawarte w ankiecie posłużą jedynie do oszacowania obecnie stosowanych źródeł ciepła do ogrzewania pomieszczeń oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej w budynkach jednorodzinnych i lokalach w budynkach wielorodzinnych na terenie Gminy Piekary Śląskie.

Osoby wyrażające wolę wypełnienia ankiety, proszone są o złożenie ankiety w Punkcie Informacji Mieszkańców w godzinach pracy Urzędu lub wysłania pocztą. Istnie również możliwość osobistego wypełnienia ankiety w Referacie Ochrony Środowiska Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Odpadami i Rolnictwa, ul. Bytomska 92, I piętro, pokój 102. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 32 39 39 396.

Ankietę, która znajduje się poniżej w załączeniu – należy złożyć do 11 marca 2023 r.

Ankieta

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również