Wiadomości z Piekar Śląskich

Przed nami V Piknik Rodzinny!

  • Dodano: 2022-08-25 07:00, aktualizacja: 2022-08-24 10:24

W pierwszą sobotę września o godz. 15:00 na Kopcu Wyzwolenia w Piekarach Śląskich odbędzie się V Piknik Rodzinny. Plenerowa impreza będzie finałem wakacyjnej akcji pn. „Sport wzbogaca – nałóg zatraca”. Organizatorem akcji jest Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich, tradycyjnie wspierana przez Urząd Miasta w Piekarach Śląskich oraz piekarski MOSiR.

Na wszystkich uczestników dzięki zaangażowaniu wielu podmiotów ponownie czekać będzie mnóstwo atrakcji, wśród których znajdą się m.in. pokazy służb mundurowych, koncerty oraz festiwal kolorów holi i organizacji pozarządowych.

Finał akcji "Sport wzbogaca – nałóg zatraca"

Przed nami finał tegorocznej akcji pn. „Sport wzbogaca – nałóg zatraca”. Akcja ma na celu przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, promowanie zachowań prozdrowotnych i uświadomienie młodzieży, czym jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Podczas wakacji policjanci edukowali młodych ludzi i pokazywali im, że sport może być wspaniałą alternatywą od nałogów. Na uczestników pikniku rodzinnego czekać będzie wiele atrakcji, wśród których nie zabraknie pokazów służb mundurowych, Policji konnej, psów służbowych, możliwości zobaczenia z bliska policyjnego sprzętu oraz bliższego zapoznania z maskotką Śląskiej Policji.

W sobotę 3 września pod Kopcem Wyzwolenia odbędzie się również festiwal kolorów holi oraz organizacji pozarządowych, natomiast imprezę zakończy koncert zespołu muzycznego. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na plakacie promującym tegoroczny piknik.

Przed nami V Piknik Rodzinny!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również