Wiadomości z Piekar Śląskich

Ruszyły remonty drogowe na ul. Wyszyńskiego i Przyjaźni

  • Dodano: 2024-03-20 11:45

Od dzisiaj (20 marca) zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami rozpoczęły się remonty drogowe na ul. Wyszyńskiego i Przyjaźni. Pierwsze z nich powinny się zakończyć do 23 marca, zaś drugie do 27 marca. Urząd Miasta przeprasza za utrudnienia, prosi o zachowanie szczególnej ostrożności i w miarę możliwości omijanie tych miejsc.
 

Zmiana ruchu i przeniesienie przystanków

20 marca br. rozpoczęły się roboty na ul. Wyszyńskiego w zakresie remontu nawierzchni zatoki autobusowej wraz z nawierzchnią jezdni na jej wysokości. Ruch będzie odbywał się wahadłowo z ręcznym kierowaniem. Spodziewany termin zakończenia prac to sobota 23 marca. Przystanek autobusowy czasowo zostanie przeniesiony w rejon budynku Wyszyńskiego 30 – około 40 metrów.
 
Tego samego dnia rozpoczęły się roboty na ul. Przyjaźni na odcinku od ul. Sadowskiego do rejonu ul. Wołodyjowskiego w zakresie remontu nawierzchni jezdni – wykonanie nakładki asfaltobetonowej. Ruch będzie odbywał się wahadłowo z ręcznym kierowaniem. Planowany termin zakończenia prac to środa 27 marca. Przystanek zostanie przeniesiony na ul. Sadowskiego w rejon budynku nr 4.
 
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również