Wiadomości z Piekar Śląskich

Spartakiada przedszkolaków

• Dodano: 2015-06-16 11:15

Organizatorem Spartakiady była p. Krystyna Proć - Doradca Metodyczny Wychowania Przedszkolnego, we współpracy z nauczycielami przedszkoli i piekarskim MOSiR-em. Dziewięćdziesięcioro dzieci z 15 piekarskich przedszkoli startowało w Spartakiadzie, rywalizując w ośmiu konkurencjach. W każdej zabawie dzieci zdobywały punkty, które po zsumowaniu dawały ostateczny wynik. Pierwsze miejsce zdobyło Miejskie Przedszkole nr 1, II miejsce zajęło Miejskie Przedszkole nr 8, natomiast III miejsce Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1. Pierwsze trzy miejsca uhonorowane zostały pucharami, które wręczyła obecna na Spartakiadzie Prezydent Miasta – Sława Umińska-Duraj oraz Dyrektor piekarskiego MOSiR-u Łukasz Tomczyk. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale oraz słodki upominek.