Wiadomości z Piekar Śląskich

ŚPI nie ŚPI - V Przegląd Piekarskich Zespołów Amatorskich

  • Dodano: 2016-05-05 10:00, aktualizacja: 2016-05-05 11:15
Już po raz piąty piekarskie zespoły muzyczne mają szansę pokazać się szerszej publiczności - podczas tegorocznych Dni Piekar Śląskich. Taką możliwość otrzymają zwycięzcy Przeglądu Piekarskich Zespołów Muzycznych. Na zgłoszenia kapel czekamy do 23 maja.
 
 
W przeglądzie mogą wziąć udział amatorskie zespoły instrumentalno-wokalne, nie związane zawodowo z wykonywaniem muzyki. Takie, które nie mają na swoim koncie kontraktów z wytwórnią muzyczną oraz nie wydały płyty, z której czerpią zyski. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest jeszcze jeden: przynajmniej jeden z członków zespołu musi być mieszkańcem Piekar Śląskich.
 
 
Zgłoszenie zespołu jest bardzo proste – wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszenie Zespołu, oświadczenie, że jeden z członków kapeli jest mieszkańcem Piekar Śląskich (do pobrania ze strony Ośrodka Kultury Andaluzja pod adresem www.okandaluzja.pl) oraz przesłać od jednego do maksymalnie trzech utworów demo, które będą podstawą oceny zespołu podczas eliminacji. Utworów nie trzeba dostarczać na nośniku – płycie czy pendrive. Wystarczy przesłać linki do piosenek, umieszczonych na przykład w serwisie You Tube.
 
 
Podobnie, jak w ubiegłych latach w przeglądzie nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - liczy się tylko profesjonalizm wykonania.
 
 
Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze finalistów. Ci 4 czerwca zagrają na koncercie finałowym. Koncert tradycyjnie – odbędzie się w Ośrodku Kultury Andaluzja. Początek o godzinie 15.00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.