Wiadomości z Piekar Śląskich

Sukces informatyków z ZS1

• Dodano: 2014-05-12 08:00, aktualizacja: 2014-05-11 20:15

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy o wynikach półfinału Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego TIK-TAK. Konkursu w którym co roku nie brakuje finalistów z ZS1.

Konkurs TIK TAK jest co roku organizowany pod prestiżowymi patronatami: Polskiego Towarzystwa Informatycznego i wszystkich Kuratoriów Oświaty w Polsce. W gronie dziesięciu najlepszych zawodników w Polsce, którzy wywalczyli prawo startu w finale znalazło się … tu uwaga … aż czterech uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich. Na dodatek trzech z nich zajęło trzy najwyższe lokaty. Oto oni: Patryk Pić – 1 miejsce, Sebastian Wojdyga – 2 miejsce, Jakub Machaj – 3 miejsce, Paweł Zieliński – 8 miejsce. To wielki sukces potwierdzający powszechnie panującą opinię, że ZS1 to kuźnia informatycznych talentów i fachowców. Co prawda poza finałową dziesiątką, ale również wysokie lokaty zajęli nasi pozostali reprezentanci: Robert Wszelaki – 15, Przemysław Powroźnik – 17, Mateusz Wieczorek -20,  Denis Widera – 25, Marcin Adamiec – 32, Marlena Gancarzewicz – 42, Piotr Uhl – 48, Patrycja Pieniak – 49, Mateusz Lubczyński – 51, Łukasz Rukat – 52, Krzysztof Brabański – 61, Filip Hojka – 62.

Wszystkim GRATULUJEMY, a naszym finalistom oczywiście życzymy sukcesów w rozgrywce finałowej, która odbędzie się 14 maja 2014 w Warszawie.