Wiadomości z Piekar Śląskich

Tour de Piekary

  • Dodano: 2016-08-25 09:00
W niedzielę, 4 września Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników rowerów i zdrowego stylu życia do udziału w czwartej edycji wyścigu rowerowego ,,TOUR DE PIEKARY”. Wyścig zostanie rozegrany na pętli rozpoczynającej i kończącej się na Kopcu Wyzwolenia.
 
 
- Do udziału zapraszamy zarówno kolarzy, jak i wszystkich miłośników jazdy rowerowej w każdym wieku, a szczególnie całe rodziny, dla których została stworzona osobna kategoria. By móc wziąć udział w wyścigu niezbędny jest sprawny rower, sztywny kask i duża porcja dobrego humoru - zachęca Łukasz Tomczyk, dyrektor MOSiR-u.
 
 
Rozpoczęcie rywalizacji o godzinie 9.30. Współzawodnictwo w kategoriach przedszkolaków i kategoriach I i II – szkoły podstawowe przeprowadzone zostanie na placu reprezentacyjnym pod Kopcem Wyzwolenia, będzie obejmowało rywalizację w pokonywaniu na czas toru przeszkód na odcinku 1 kilometra. Zapisy w dniu zawodów. 
 
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 1 września. Zapisy dokonywane są drogą internetową na stronie: www.mosir.piekary.pl
Pętla rozpoczynać się będzie i kończyć na Kopcu Wyzwolenia i przebiegać będzie ulicami Jana Pawła II - Inwalidów Wojennych – Wyzwolenia.
 
 
Długość wyznaczonej pętli wynosi 3518 m.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.