Wiadomości z Piekar Śląskich

Uczeń ZS1 odebrał gratulacje za napisanie książki

  • Dodano: 2021-03-24 06:30, aktualizacja: 2021-03-23 21:04

Jakub Kubica uczący się w Zespole Szkół nr 1 napisał książkę "Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta", która trafi do ogólnopolskiej sieci sprzedaży.

Odebrał wczoraj oficjalnie, podczas posiedzenia Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Piekary Śląskie gratulacje z rąk II Zastępcy Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Pawła Słoty i Przewodniczącego Komisji Łukasza Ściebiorowskiego.

Odpowiadał też na pytania dotyczące publikacji

Członkowie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta Piekary Śląskie docenili wczoraj Jakuba Kubicę – ucznia Zespołu Szkół nr 1, który jest autorem publikacji naukowej “Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta” – wpisanej w kanon podręczników jednej z polskich uczelni wyższych i dostępnej w ogólnopolskiej sieci sprzedaży. Jak sam mówi, jego praca pod kierunkiem Marka Smyczka trwała rok, a treść przekazana jest prostym, zrozumiałym językiem. W trakcie posiedzenia, podczas którego obecny był II Zastępca Prezydenta Miasta Piekary Śląskie Paweł Słota, złożono na ręce gościa podziękowania i okolicznościowy upominek.

Warto przypomnieć, że to kolejna książka napisana przez ucznia Zespołu Szkół nr 1

Potwierdza to jedynie, jak dużą inicjatywą wykazują się podopieczni tej placówki, od lat kształcącej wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin. Sam Jakub Kubica podkreślił w trakcie dzisiejszego spotkania, że następna publikacja jego autorstwa jest już w planach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również