Wiadomości z Piekar Śląskich

Uwaga! Policja poszukuje właściciela gotówki

  • Dodano: 2019-07-22 10:45

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich poszukują właściciela gotówki pozostawionej w bankomacie mieszczącym się w markecie przy ul. Bytomskiej 41. 2 tysiące złotych, bo o takiej kwocie mowa, do miejscowej jednostki dostarczył uczciwy znalazca, który zauważył pieniądze wystające z bankomatu. Właściciela oraz osoby, które mogą coś wiedzieć na temat powyższej sytuacji proszone są o kontakt z miejscowymi policjantami pod nr telefonu 32 393 62 00.

15 lipca do piekarskiej jednostki zgłosił się znalazca 2 tysięcy złotych

Chwilę wcześniej mężczyzna wychodząc z marketu przy ul. Bytomskiej 41 zauważył, że ze znajdującego się przy wyjściu bankomatu wystają banknoty. Mężczyzna upewnił się, że w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby być właścicielem pieniędzy, po czym zabezpieczył gotówkę. Co istotne oprócz pieniędzy zabezpieczony został także wydruk z bankomatu, na którym znajduje się część numeru karty debetowej/kredytowej. Policjanci prowadzą w chwili obecnej czynności zmierzające do ustalenia właściciela pieniędzy, który proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich przy ul. Kalwaryjskiej 62. Jest również możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 32 393 62 00.

Właściciel pieniędzy powinien okazać kartę debetową/kredytową odpowiadającą numerom zawartym na wydruku oraz potwierdzenie wypłaty środków pieniężnych z konta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również