Już 10 października o godz. 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teodora Heneczka przy ul. Kalwaryjskiej 62D odbędzie się wyjątkowy wernisaż wystawy malarstwa zatytułowanej „Zmalowane chwile”. Wystawa, przygotowana przez grupę twórczą 6 Sztok, to efekt pracy trzech niezwykle utalentowanych artystek: Ireny Oktaby „Ira”, Danuty Wandzik „Dajaga” oraz Aleksandry Wlach „Ola”.
Różne drogi, wspólna pasja – malarstwo w sercu
6 Sztok to grupa artystek, które pomimo braku formalnego wykształcenia artystycznego, połączyły swoje pasje do malarstwa. Choć każda z nich ma swoją unikalną drogę twórczą, to właśnie ich różnorodność sprawia, że ich prace są tak pełne życia i emocji. „Zmalowane chwile” to zbiór obrazów, które przedstawiają ulotne momenty z życia, zatrzymane na płótnie i uwiecznione w sposób malarski. Te chwile, pełne spontaniczności i wrażliwości, stanowią niezwykłe świadectwo ich twórczej drogi.
Grupa 6 Sztok i ich malarska pasja
Wystawa „Zmalowane chwile” ukazuje, jak otwartość na nowe doświadczenia pozwala artystkom nieustannie się rozwijać i realizować swoje artystyczne ambicje. Opiekunem grupy jest Hanna Kaliczek, która wspiera artystki w ich twórczej pracy, pomagając im w pełni wykorzystać potencjał ich pasji i talentu.
Wernisaż pełen emocji i twórczości
Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by podziwiać obrazy, które pokazują, jak malarstwo może wyrażać emocje, ulotne chwile i osobiste historie. Wernisaż odbędzie się 10 października o godzinie 17:00, w sali wystawowej Miejskiej Biblioteki Publicznej.