Wiadomości z Piekar Śląskich

Wypadek na skrzyżowaniu w rejonie dworca

  • Dodano: 2021-08-06 07:00, aktualizacja: 2021-08-05 21:28

Piekarscy policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ul. Papieża Jana Pawła II z ul. Śląską.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ul. Papieża Jana Pawła II z ul. Śląską i ul. Maczka. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że znajdująca się na drodze z pierwszeństwem 22-letnia kierująca fordem, jadąc ul. Papieża Jana Pawła II w kierunku ul. Bytomskiej, uderzyła w bok renault, którego kierujący poruszał się od ul. Śląskiej. Następnie pojazd renault uderzył w toyotę, której kierująca zatrzymała się na ul. Maczka w związku z warunkami ruchu. Przybyła na miejsce załoga pogotowia zabrała kierujących fordem i renault do szpitala na dalsze badania.

U kierujących badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w wydychanym powietrzu

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się jednym pasem do czasu zakończenia czynności wykonywanych przez policjantów. Okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniać piekarscy śledczy. Aktualnie skrzyżowanie jest w trakcie przebudowy. Powstająca na skrzyżowaniu sygnalizacja świetlna w dużym stopniu poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również