Wiadomości z Piekar Śląskich

Wypadek na skrzyżowaniu w rejonie dworca

  • Dodano: 2021-08-06 07:00, aktualizacja: 2021-08-05 21:28

Piekarscy policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ul. Papieża Jana Pawła II z ul. Śląską.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ul. Papieża Jana Pawła II z ul. Śląską i ul. Maczka. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że znajdująca się na drodze z pierwszeństwem 22-letnia kierująca fordem, jadąc ul. Papieża Jana Pawła II w kierunku ul. Bytomskiej, uderzyła w bok renault, którego kierujący poruszał się od ul. Śląskiej. Następnie pojazd renault uderzył w toyotę, której kierująca zatrzymała się na ul. Maczka w związku z warunkami ruchu. Przybyła na miejsce załoga pogotowia zabrała kierujących fordem i renault do szpitala na dalsze badania.

U kierujących badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w wydychanym powietrzu

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się jednym pasem do czasu zakończenia czynności wykonywanych przez policjantów. Okoliczności zdarzenia będą teraz wyjaśniać piekarscy śledczy. Aktualnie skrzyżowanie jest w trakcie przebudowy. Powstająca na skrzyżowaniu sygnalizacja świetlna w dużym stopniu poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.