Wiadomości z Piekar Śląskich

Z wizytą u Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych szpitala miejskiego w Piekarach Śląskich

  • Dodano: 2023-05-15 07:00, aktualizacja: 2023-05-14 22:08

Z okazji Międzynarodowego Święta Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych w imieniu Sławy Umińskiej-Duraj – Prezydent Piekar Śląskich przedstawiciele Urzędu Miasta na ręce Danuty Kaczmarczyk, naczelnej pielęgniarki Piekarskiego Centrum Medycznego, złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

Jednocześnie Prezydent wystosowała list do dr Grażyny Kruk-Kopiec, naczelnej pielęgniarki Szpitala Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich. 

“Dziękuję Państwu za dotychczasową służbę oraz wypełnianie zadań na rzecz ochrony życia i zdrowia osób potrzebujących. Życzę, by tegoroczny Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych stał się okazją do chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, a także radości i satysfakcji z pracy” – przekazała w swoim liście do Naczelnej Pielęgniarki Prezydent Sława Umińska-Duraj. 

Za pośrednictwem naczelnych pielęgniarek wyrazy wdzięczności oraz życzenia zostały skierowane do wszystkich pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych Piekarskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o. oraz Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dra Janusza Dabba.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również