Wiadomości z Piekar Śląskich

Zatrzymani poszukiwani

  • Dodano: 2013-01-23 12:00

Dwie osoby poszukiwane przez sąd zostały 22 stycznia zatrzymane przez piekarskich funkcjonariuszy.

Zatrzymani trafili do zakładu karnego. Policjanci od wczesnych godzin rannych prowadzili działania "poszukiwany", mające na celu zatrzymanie oraz ustalenie miejsc ukrywania się osób poszukiwanych.

Codziennie funkcjonariusze piekarskiej komendy zatrzymują osoby będące w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Są jednak i tacy poszukiwani, którzy chcieliby uniknąć spotkania z prokuratorem lub sędzią, albo wymigać się od więzienia. To ich właśnie w ostatnich dniach poszukiwali funkcjonariusze. W ręce policjantów wpadły dwie osoby, które nie stawiły się zgodnie z wyrokiem sądowym do aresztu. Policjanci ustalili również miejsca pobytu kilku osób, którzy unikali spotkania ze śledczymi.

Obecnie piekarscy policjanci poszukują na podstawie wydanych listów gończych 77 osób oraz na podstawie nakazów 17 osób ze swojego terenu. Chodź liczba poszukiwanych cały czas ulega zmianie, wciąż wielu ukrywa się przed organami ścigania co w konsekwencji i tak kończy się zatrzymaniem w najmniej oczekiwanych okolicznościach przez poszukiwanego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.