Wiadomości z Piekar Śląskich

Coway - zawsze czyste powietrze w Twoim domu

  • Dodano: 2020-08-28 18:45

Firma Coway jest znaną i docenianą firmą na całym świecie. Ich produkty cechują się dużą wydajnością, przystępną ceną, ciekawym designem oraz energooszczędnością. Oczyszczacze powietrza firmy Coway zostały wyposażone w wysokiej jakości filtry, które skutecznie oczyszczą powietrze nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Coway Classic

Coway Classic to oczyszczacz powietrza z wydajnością na poziomie 300 m3/h. Taki wynik pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m². Zestaw trzech filtrów usuwa aż 99,5% najdrobniejszych zanieczyszczeń.

  1. Filtr wstępny - odpowiada za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, takich jak: kurz, włosy czy sierść.
  2. Filtr węgla aktywnego - usuwa nieprzyjemne zapachy oraz lotne związki organiczne.
  3. Filtr HEPA H12 - jest głównym filtrem oczyszczacza, który oczyszcza powietrze z najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak składniki smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), wirusy i bakterie.

Funkcje Coway Classic

Oczyszczacz Coway Classic został wyposażony w tryb manualny oraz automatyczny. W pierwszym z nich do wyboru są cztery poziomy prędkości wentylatora (1, 2, 3, turbo). Natomiast w trybie automatycznym urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Dzięki czytelnym wskaźnikom zostajemy poinformowani o konieczności wymiany filtrów. O jakości powietrza informuje nas okrągły, kolorowy wskaźnik, który znajduje się z przodu urządzenia. Ponadto uniemożliwić zmianę wybranych ustawień możemy za pomocą blokady rodzicielskiej.

Coway Storm 

Wydajność przepływu powietrza na poziomie 492 mął/h pozwala na skuteczne działanie oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 70 m². Do podstawowej filtracji, którą zastosowano w modelu Classic dodano w tym przypadku filtr drobnego pyłu. Został on umieszczony po filtrze wstępnym i służy do wyłapywania drobnych cząstek, takich jak pyłki czy pleśnie.

Dodatkowe funkcje 

W oczyszczaczu powietrza Coway Storm posiadamy aż 4 tryby cyrkulacji powietrza. Umożliwiają to dwa wloty powietrza, które znajdują się na górze i z przodu urządzenia. Tryb manualny umożliwia wybranie jednego z trzech dostępnych prędkości wentylatora: low, medium lub high. Funkcja pracy automatycznej ułatwia sterowanie urządzeniem - oczyszczacz sam dostosowuje ustawienia do aktualnej jakości powietrza znajdującej się w pomieszczeniu. Urządzenie może działać w trybie auto, silent, haze lub sleep. Programator czasowy pozwala na wcześniejsze zaplanowanie pracy oczyszczacza. O jakości powietrza informuje nas za pomocą kolorów duży, okrągły wskaźnik LED, znajdujący się z przodu urządzenia.

Coway Airmega 300S

Coway Airmega 300S to oczyszczacz powietrza z wydajnością na poziomie 490 mął/h. Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach do 70 m². Do filtracji zostały wykorzystane dwa komplety, które składają się z:

  • filtra wstępnego,
  • filtra Max2, czyli kaset filtracyjnej składającej się z węgla aktywnego oraz Green True HEPA H13.

Takie połączenie pozwala usunąć niemal 100% zanieczyszczeń.

Wszystko czego potrzeba

Coway Airmega 300S został wyposażony we wszystko czego potrzeba do komfortowego użytkowania. W trybie manualnym mamy do wyboru cztery prędkości: low, medium, high lub sleep. Natomiast tryb automatyczny pozwala urządzeniu na samodzielne dostosowanie ustawień. Wskaźnik jakości powietrza, w formie świecącego okręgu znajduje się na przodzie obudowy. Dodatkowo Coway Airmega 300S posiada możliwość połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną IOCare. Dzięki niej możemy sterować urządzeniem oraz kontrolować jakość powietrza w swoim domu nawet będąc poza nim.

Podsumowanie - Oczyszczacze powietrza Coway

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu! Skuteczne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń są oczyszczacze powietrza firmy Coway. Każdy z modeli charakteryzuje się dużą wydajnością, skuteczną filtracją, ciekawym designem i energoszczędnością.

Sprawdź wybrany model na: oczyszczacze coway goodair

A może szukasz oczyszczacza do biura?

W takim razie zapoznaj się z artykułem na naszym blogu: https://goodair.pl/blog/ranking-oczyszczaczy-powietrza-do-biura

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Daria

    Dobry oczy[...]z to świetna sprawa, sama mam jeszcze roombę z dobrymi filtrami, także powietrze w moim domu jest czyste :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.