Wiadomości z Piekar Śląskich

Coway - zawsze czyste powietrze w Twoim domu

  • Dodano: 2020-08-28 18:45

Firma Coway jest znaną i docenianą firmą na całym świecie. Ich produkty cechują się dużą wydajnością, przystępną ceną, ciekawym designem oraz energooszczędnością. Oczyszczacze powietrza firmy Coway zostały wyposażone w wysokiej jakości filtry, które skutecznie oczyszczą powietrze nawet z najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Coway Classic

Coway Classic to oczyszczacz powietrza z wydajnością na poziomie 300 m3/h. Taki wynik pozwala na skuteczne oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m². Zestaw trzech filtrów usuwa aż 99,5% najdrobniejszych zanieczyszczeń.

  1. Filtr wstępny - odpowiada za zatrzymywanie większych zanieczyszczeń, takich jak: kurz, włosy czy sierść.
  2. Filtr węgla aktywnego - usuwa nieprzyjemne zapachy oraz lotne związki organiczne.
  3. Filtr HEPA H12 - jest głównym filtrem oczyszczacza, który oczyszcza powietrze z najdrobniejszych zanieczyszczeń, takich jak składniki smogu (pyły zawieszone PM10 i PM2.5), wirusy i bakterie.

Funkcje Coway Classic

Oczyszczacz Coway Classic został wyposażony w tryb manualny oraz automatyczny. W pierwszym z nich do wyboru są cztery poziomy prędkości wentylatora (1, 2, 3, turbo). Natomiast w trybie automatycznym urządzenie samo dobiera optymalne ustawienia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu. Dzięki czytelnym wskaźnikom zostajemy poinformowani o konieczności wymiany filtrów. O jakości powietrza informuje nas okrągły, kolorowy wskaźnik, który znajduje się z przodu urządzenia. Ponadto uniemożliwić zmianę wybranych ustawień możemy za pomocą blokady rodzicielskiej.

Coway Storm 

Wydajność przepływu powietrza na poziomie 492 mął/h pozwala na skuteczne działanie oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 70 m². Do podstawowej filtracji, którą zastosowano w modelu Classic dodano w tym przypadku filtr drobnego pyłu. Został on umieszczony po filtrze wstępnym i służy do wyłapywania drobnych cząstek, takich jak pyłki czy pleśnie.

Dodatkowe funkcje 

W oczyszczaczu powietrza Coway Storm posiadamy aż 4 tryby cyrkulacji powietrza. Umożliwiają to dwa wloty powietrza, które znajdują się na górze i z przodu urządzenia. Tryb manualny umożliwia wybranie jednego z trzech dostępnych prędkości wentylatora: low, medium lub high. Funkcja pracy automatycznej ułatwia sterowanie urządzeniem - oczyszczacz sam dostosowuje ustawienia do aktualnej jakości powietrza znajdującej się w pomieszczeniu. Urządzenie może działać w trybie auto, silent, haze lub sleep. Programator czasowy pozwala na wcześniejsze zaplanowanie pracy oczyszczacza. O jakości powietrza informuje nas za pomocą kolorów duży, okrągły wskaźnik LED, znajdujący się z przodu urządzenia.

Coway Airmega 300S

Coway Airmega 300S to oczyszczacz powietrza z wydajnością na poziomie 490 mął/h. Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach do 70 m². Do filtracji zostały wykorzystane dwa komplety, które składają się z:

  • filtra wstępnego,
  • filtra Max2, czyli kaset filtracyjnej składającej się z węgla aktywnego oraz Green True HEPA H13.

Takie połączenie pozwala usunąć niemal 100% zanieczyszczeń.

Wszystko czego potrzeba

Coway Airmega 300S został wyposażony we wszystko czego potrzeba do komfortowego użytkowania. W trybie manualnym mamy do wyboru cztery prędkości: low, medium, high lub sleep. Natomiast tryb automatyczny pozwala urządzeniu na samodzielne dostosowanie ustawień. Wskaźnik jakości powietrza, w formie świecącego okręgu znajduje się na przodzie obudowy. Dodatkowo Coway Airmega 300S posiada możliwość połączenia z dedykowaną aplikacją mobilną IOCare. Dzięki niej możemy sterować urządzeniem oraz kontrolować jakość powietrza w swoim domu nawet będąc poza nim.

Podsumowanie - Oczyszczacze powietrza Coway

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu! Skuteczne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń są oczyszczacze powietrza firmy Coway. Każdy z modeli charakteryzuje się dużą wydajnością, skuteczną filtracją, ciekawym designem i energoszczędnością.

Sprawdź wybrany model na: oczyszczacze coway goodair

A może szukasz oczyszczacza do biura?

W takim razie zapoznaj się z artykułem na naszym blogu: https://goodair.pl/blog/ranking-oczyszczaczy-powietrza-do-biura

Komentarze (1)    dodaj »

  • Daria

    Dobry oczy[...]z to świetna sprawa, sama mam jeszcze roombę z dobrymi filtrami, także powietrze w moim domu jest czyste :)

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.