Wiadomości z Piekar Śląskich

Czas na aktywność

  • Dodano: 2014-02-02 19:00
Darmowe kursy, 700 zł stypendium  i pomoc w znalezieniu pracy.
 
 
 
Rozliczanie delegacji służbowych, obliczanie składek ubezpieczeń społecznych i miesięczne rozliczenia z ZUS-em w ramach programu Płatnik, sztuka perswazji  i wywierania wpływu na klienta, tak by skutecznie przekonać go do zakupu produktu podczas pracy w call center  to wybrane zagadnienia, których będzie można nauczyć się biorąc udział w projekcie ,,Czas na aktywność". 
 
 
 
Uczestnicy otrzymają stypendium finansowe i konkretne wsparcie w znalezieniu pracy.
 
 
Organizatorem projektu jest  Europejska Grupa Doradcza Sp. z o.o.
 
 
Od lutego rusza nowa edycja Programu Aktywizacji Zawodowej, adresowanego do osób powyżej 50 roku życia, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkałych w powiatach: myszkowskim, żywieckim, m. Bytom, m. Piekary Śląskie, m. Świętochłowice,  m. Sosnowiec, m. Siemianowice Śląskie, częstochowskim, będzińskim, zawierciańskim - zaprasza Kamila Kędzierska - kierownik projektu.
 
 
Na początek odbywają się indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, podczas których następuje identyfikacja posiadanych zasobów, ocena kwalifikacji, stworzenia specjalnie dla Beneficjenta Projektu Indywidualnego Planu Działania i na podstawie predyspozycji wybór szkolenia zawodowego: "Pracownik ds. kadr i płac" lub "Pracownik centrum obsługi telefonicznej". 
 
 
Z myślą o swobodnym poruszaniu się na rynku zatrudnienia zaplanowane zostały Warsztaty  z technik aktywnego poszukiwania pracy, podczas których będzie szansa rozwinięcia takich kompetencji jak: asertywność, umiejętność walki ze stresem, zarządzanie sobą w czasie umiejętność wypełniania dokumentów aplikacyjnych i prezentacji swoich mocnych stron podczas rozmów kwalifikacyjnych.
 
 
Organizator zapewnia pośrednictwo pracy, nawiązane zostaną kontakty z pracodawcami  z  rynku śląskiego, którzy gotowi będą przyjąć absolwentów projektu do pracy w swojej firmie.
 
 
Udział w projekcie to gwarancja licznych korzyści w tym: bezpłatny uczestnictwo, stypendium finansowe w wysokości ok.700 zł, zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dziećmi do lat 7/osobami zależnymi oraz pomoc w znalezieniu pracy.
 
    
Rekrutacja trwa! Osoby zainteresowane zapraszamy do Biura Projektu w Katowicach przy ul. Mickiewicza 29, Bud. A, IV piętro, pokój 11, tel. 32/207 21 66 i na stronę internetową projektu www.czasnaaktywnosc.eu.
 
 
Zapraszamy serdecznie!
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu PiekarySlaskie.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.